درباره ما

شهر پمپ مرجع تخصصی فروش انواع پمپ های صنعتی و محصولات آب و فاضلاب با اصالت و کیفیت و قیمت مناسب در ایران است. شهر پمپ وابسته به مجموعه آیریک برند است که یکی از برندهای حرفه ای و قدیمی حوزه صنعت آب ایران می باشد.

مجموعه شهر پمپ میکوشد تا محصولات با اصالت و کیفیت بالا همچنین با قیمت مناسب از وارد کنندگان و تولید کنندگان به دست مشتریان عزیز برساند ، همچنین مجموعه شهر پمپ در برخی محصولات به صورت مستقیم با همکاری کارخانه تولیدی وارد کشور می کند .

شهر پمپ با در اختیار داشتن سهم عمده‌ای از بازار آب در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌کند. کاربران و مشتریان شهر پمپ می‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای تخصصی مورد نظر خود، وب سایت شهر پمپ را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری شهر پمپ است.

برای داشتن خرید مطمئن در زمینه محصولات انواع  پمپ و پمپ های صنعتی، رزین پمپ، کربن اکتیو باید به دنبال فروشگاهی بود که محصولات متنوع و با کیفیت را با قیمت مناسب به دست مشتریان به موقع برساند. این یکی از ویژگی های برتر خرید از فروشگاه شهر پمپ می باشد ، که این موضوع سبب شده که، شهر پمپ مشتریان ثابت خود را داشته باشد،  و محبوبیت بین مردم پیدا کند.

افتخارات ما

نمایندگی در سراسر کشور
0 +
سال تجربه
0 +
مشتری راضی
0 k

نیم قرن تجربه و موفقیت

بنیان گذاری و تاسیس آیریک

بنیان گذاری و تاسیس آیریک

قبل از سال های 1350 پدر بزرگ مدیر عامل فعلی آیریک، حاج رضا آیریک را پایه گذاری کرد.

قبل از سال های 1350
سال 1350
کارگاه کوچک تعمیر پمپ آب

کارگاه کوچک تعمیر پمپ آب

کارگاهی کوچک در خیابان فروغی اصفهان با تابلود مکانیک سیار با فعالیت در زمینه تعمیر پمپ آب و موتور آب شروع به کار شد.

 

توسعه و رشد روز افزون آیریک

توسعه و رشد روز افزون آیریک

کارگاه کوچک حاج میرزا گسترش یافت. و شرکت آیریک تنها تولید کننده دوزینگ پمپ سلونوئیدی شناخته شد. همچنین علامت تجاری شرکت ایرسا الکترونیک "آیریک" است.

 

1360
سال 1400
اخد مدرک دانش بنیان برای شرکت آیریک

اخد مدرک دانش بنیان برای شرکت آیریک

در سال 1400 آیریک مقام دانش بنیان را از گروه ارزیابی شرکت و موسسات دانش بنیان و معاونت علمی و فناوری معاونت علمی ریاست جمهور ایران اخذ کرد.

وجه تمایز شهر پمپ

اصالت کالا
سلامت کالا
بازگشت وجه
خدمات پس از فروش
بهترین قیمت
پشتیبانی مشتریان

عضوی در انجمن ها و تشکل ها

شهر پمپ  فروشگاه اینترنتی و فروشگاه  فروش انواع پمپ های صنعتی و دوزینگ پمپ و محصولات آب و فاضلاب با اصالت، کیفیت و قیمت مناسب در ایران می باشد. فروشگاه پمپ شهر از سال 1385 هجری شمسی شروع به فعالیت نموده و به شماره ثبت علامت تجاری 444237 به ثبت رسیده است و دارای مجوز قانونی و مجوز اخذ انجمن حقوقی، کارت بازرگانی و نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. عضو انجمن کسب و کار اینترنتی تهران است. .

 

 

گواهی و مجوز قانونی شهر گمگ

گواهینامه ها و استانداردها